Corneille 1962 , zw/w lithografie , Sans Titre .

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Bizonder vroeg werk van Corneille uit 1962 , titel : Sans Titre , formaat : 45 x 31 cm . oplage : 28 / 40 ex.

gesigneerd en gedateerd .  afgebeeld in Donkersloot blz : 120 .

mooi ingelijst met frans passe pertout van lijstenmaker Krutzman .

Starttijd:18-08-2012 om 15:25
Eindtijd:25-08-2012 om 15:25
Openingsbod€ 550
ObjectlocatieNederland