Corneille, 1986, zeldzame litho

Corneille, 1986, zeldzame litho kopen? Bied vanaf 300!
Corneille, 1986, zeldzame litho kopen? Bied vanaf 300!Corneille, 1986, zeldzame litho kopen? Bied vanaf 300!Corneille, 1986, zeldzame litho kopen? Bied vanaf 300!Corneille, 1986, zeldzame litho kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Lisalottestigter

Lid sinds 2017
0 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille.

Zeldzame Gesigneerde Litho

Kunstwerk van Corneille uit 1986.

Afmeting: bladformaat +/- 37 x 32 cm.

                lijstformaat +/- 62 x 53 cm

Gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1986, linksonder in letters en cijfers: H/C 22/25.

In perfecte conditie.

Verzending in overleg en met kosten, risico van de koper.

Starttijd:06-06-2017 om 13:52
Eindtijd:14-06-2017 om 13:52
Openingsbod€ 300
ObjectlocatieHoorn, Nederland