Corneille, 1991, 'The Tie', HANDGESIGNEERD(!) - Verkocht

Corneille, 1991, 'The Tie', HANDGESIGNEERD(!) kopen? Bied vanaf 89!

Verkoopprijs: € 209,00

Corneille, 1991, 'The Tie', HANDGESIGNEERD(!) kopen? Bied vanaf 89!Corneille, 1991, 'The Tie', HANDGESIGNEERD(!) kopen? Bied vanaf 89!Corneille, 1991, 'The Tie', HANDGESIGNEERD(!) kopen? Bied vanaf 89!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

669 verkochte items
Alle items van deze verkoper (210)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeer zeldzaam handgesigneerd exemplaar van de bekende litho van Corneille.

De drukgesigneerde exemplaren worden erg vaak verhandeld, maar dit handgesigneerde exemplaar komt zeer weinig voor. Het werk is rechtstreeks afkomstig van de directeur van 'The Society Shop', waarvoor Corneille 'The Tie'-litho exclusief heeft gemaakt. Het desbetreffende werk is door Corneille, voor de directeur gesigneerd met potlood.

Afmeting van het geheel is 25x25cm.

Authenticiteit wordt volledig gegarandeerd.

ZZCOB

Dit item is verkocht voor 209,00
Starttijd:29-01-2018 om 09:38
Eindtijd:05-02-2018 om 19:38
Biedingen (14)
Pepijnhuysentruyt
04 feb. / 14:20
€ 209
Jeltsin
04 feb. / 14:20
€ 199
Pepijnhuysentruyt
04 feb. / 14:20
€ 189
Jeltsin
04 feb. / 14:20
€ 179
Pepijnhuysentruyt
02 feb. / 20:58
€ 169
Jeltsin
02 feb. / 20:57
€ 159
Pepijnhuysentruyt
02 feb. / 20:57
€ 149
Jeltsin
02 feb. / 20:57
€ 139
Pepijnhuysentruyt
02 feb. / 20:56
€ 129
Jeltsin
02 feb. / 20:56
€ 119
Jeltsin
02 feb. / 20:50
€ 104
Pepijnhuysentruyt
02 feb. / 20:50
€ 99
Jeltsin
02 feb. / 20:50
€ 94
Pepijnhuysentruyt
01 feb. / 11:47
€ 89