Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst

Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 650!
Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 650!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2008
TechniekAquagravure
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 37 cm (h x b)
Lijst94 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquagravure uit 2008 van Corneille met de titel: 'L’Oiseau de la Liberté'. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Het werk is professioneel ingelijst in een luxe nieuwe zilverkleurige lijst en is voorzien van bijpassend passe-partout karton. Het indrukwekkende geheel is in perfecte staat.

Kunstenaar: Corneille
Techniek:  Aquagravure
Oplage: 32/120
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking:  Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 55 x 37 cm
Afmeting met lijst (HxB): 94 x 74 cm
Conditie werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Nieuw
Referentie: 00832

De foto's van het werk zijn door het  glas heen genomen. Er kan wat spiegeling te zien zijn.

Sluit over 3d 19u 55m 14s
Openingsbod€ 650
ObjectlocatieHamont - Achel,  België
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:06-02-2023 om 11:05
Eindtijd:12-02-2023 om 19:41