FA. (9)

Corneille - cassette met 4 litho's en boek Aujourd'Hui

Corneille - cassette met 4 litho's en boek Aujourd'Hui kopen? Bied vanaf 600!
Corneille - cassette met 4 litho's en boek Aujourd'Hui kopen? Bied vanaf 600!Corneille - cassette met 4 litho's en boek Aujourd'Hui kopen? Bied vanaf 600!Corneille - cassette met 4 litho's en boek Aujourd'Hui kopen? Bied vanaf 600!Corneille - cassette met 4 litho's en boek Aujourd'Hui kopen? Bied vanaf 600!Corneille - cassette met 4 litho's en boek Aujourd'Hui kopen? Bied vanaf 600!Corneille - cassette met 4 litho's en boek Aujourd'Hui kopen? Bied vanaf 600!Corneille - cassette met 4 litho's en boek Aujourd'Hui kopen? Bied vanaf 600!Corneille - cassette met 4 litho's en boek Aujourd'Hui kopen? Bied vanaf 600!

Geplaatst door  iledere
FA. (14)

457 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Corneille (1922-2010)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1978
TechniekBoek met Originele Grafiek
OnderwerpErotiek
Afmetingen25 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
cassette met 4 litho's en boek Aujourd'Hui (vandaag)
formaat 25 X 30 cm.
oplagen  173/200cm

de cassette is in goede conditie

Sluit over 5d 3u 48m 18s
Openingsbod€ 600
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland
Starttijd:21-06-2022 om 14:35
Eindtijd:01-07-2022 om 19:31