Corneille - Chat jaune (grote litho, mooi gelijst)

Corneille - Chat jaune (grote litho, mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 495!
Corneille - Chat jaune (grote litho, mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Chat jaune (grote litho, mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Chat jaune (grote litho, mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 495!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen57 cm x 71 cm (h x b)
Lijst88 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van kunstenaar Guillaume Corneille, oprichter van de Cobra-beweging.

Met de hand gesigneerd in potlood door de kunstenaar.
Ivm grootte en kwetsbaarheid wordt werk bezorgd tegen € 39,- (muv de eilanden), ook naar België.

Starttijd:04-09-2022 om 12:56
Eindtijd:13-09-2022 om 21:55
Openingsbod € 495
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen per koerier