Corneille - compositie: tekening met oostindische inkt - 1958 - (netjes ingelijst)

Corneille - compositie: tekening met oostindische inkt - 1958 - (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1100!
Corneille - compositie: tekening met oostindische inkt - 1958 - (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1100!Corneille - compositie: tekening met oostindische inkt - 1958 - (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1100!Corneille - compositie: tekening met oostindische inkt - 1958 - (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1100!Corneille - compositie: tekening met oostindische inkt - 1958 - (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1100!
  • Corneille (1922-2010)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1958
TechniekPen (Inkt)
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen12 x 15 cm (h x b)
Incl. lijst51 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige compositie uit het begin van de Cobra periode (1958). Techniek: Oostindische inkt op papier. In zeer goede conditie. Herkomst: galerie Wanda Reiff te Maastricht.
Afmetingenbeeld: H12 x b15 cm. Afmetingen incl. lijst: 51cm x 51cm .

 De authenticiteit van het aangeboden werk kan volledig worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met een kunstkoerier of met Postnl.

Papier iets verkleurd door de tijd.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 55,00
Naar Nederland € 23,95

Starttijd11-2-2024 om 15:29
Eindtijd19-2-2024 om 19:29
Openingsbod € 1.100
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland