Corneille - Corneille, l' Oiseau d'amour - Verkocht

Corneille - Corneille, l' Oiseau d'amour  kopen? Bied vanaf 295!

Verkoopprijs: € 295,00

Corneille - Corneille, l' Oiseau d'amour  kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Corneille, l' Oiseau d'amour  kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Corneille, l' Oiseau d'amour  kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Corneille, l' Oiseau d'amour  kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Corneille, l' Oiseau d'amour  kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Corneille, l' Oiseau d'amour  kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  mplein
FA. (19)

Lid sinds 2017
404 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Corneille (1922-2010)
TypeBeeld / Object

 l' Oiseau d'amour

Specificaties:

Kunstenaar:
Corneille
Afmeting:35 (h)x24 (b)
Handgesigneerd:Ja, incl. verpakking en hoes
In uitmuntende conditie!

Prachtige sculptuur van Corneille
Kunsthars beeld, met de hand geschilderd, gesigneerd en genummerd (467/1500)
Inclusief verpakking, hoes en certificaat

Code: ZZBEE

Dit item is verkocht voor 295,00
Starttijd:30-06-2018 om 16:09
Eindtijd:07-07-2018 om 22:33
ajw44hws45
07 jul. / 19:52
€ 295