Corneille - Corps moments, Paris, 3 litho's

Corneille - Corps moments, Paris, 3 litho's kopen? Bied vanaf 175!
Corneille - Corps moments, Paris, 3 litho's kopen? Bied vanaf 175!Corneille - Corps moments, Paris, 3 litho's kopen? Bied vanaf 175!Corneille - Corps moments, Paris, 3 litho's kopen? Bied vanaf 175!Corneille - Corps moments, Paris, 3 litho's kopen? Bied vanaf 175!Corneille - Corps moments, Paris, 3 litho's kopen? Bied vanaf 175!
  • Corneille (1922-2010)
TypeKunstboeken
Jaartal1976
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen26 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille, Corps moments, Paris, 3 litho's
zeefdruk opage 49/99

Het boek is in goede coditie

Starttijd:29-05-2022 om 18:08
Eindtijd:03-06-2022 om 20:40
Openingsbod € 175
ObjectlocatieUtrecht, Nederland