Corneille: Ets en Aquatint, Hoggar en fete (zeer groot!)

Corneille: Ets en Aquatint, Hoggar en fete (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 600!

Verkoopprijs: € 600,00

Corneille: Ets en Aquatint, Hoggar en fete (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 600!Corneille: Ets en Aquatint, Hoggar en fete (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 600!Corneille: Ets en Aquatint, Hoggar en fete (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 600!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Hoggar en fête
Jaartal: 1992-1994
Afmetingen beeld: 119,5 cm x 89,5 cm (afmetingen blad: 141 cm x 105,5 cm)
Oplage: 60/60
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Ets en aquatint op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In perfecte staat.

Bij het fotograferen van werken op papier worden magneten gebruikt die op de foto zichtbaar kunnen zijn. Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer.

Uit collectie geveild. Speciale voorwaarden:

Afhandeling:
Dit werk kan worden opgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Bij grote werken verdient dit altijd de voorkeur. Verzending of bezorging door een koerier is ook mogelijk.

Garantie:

Bezichtigen:

QQSW

Dit item is verkocht voor 600,00

Starttijd:10-11-2015 om 11:09
Eindtijd:22-11-2015 om 11:14

Biedingen (1):

elima
22 nov. / 11:05
€ 600