Corneille - ets - handsigneerd en gedateerd Corneille 2001- oplage 75/90 - Verkocht

 Corneille - ets - handsigneerd en gedateerd Corneille 2001- oplage 75/90 kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 105,00

 Corneille - ets - handsigneerd en gedateerd Corneille 2001- oplage 75/90 kopen? Bied vanaf 150! Corneille - ets - handsigneerd en gedateerd Corneille 2001- oplage 75/90 kopen? Bied vanaf 150! Corneille - ets - handsigneerd en gedateerd Corneille 2001- oplage 75/90 kopen? Bied vanaf 150! Corneille - ets - handsigneerd en gedateerd Corneille 2001- oplage 75/90 kopen? Bied vanaf 150! Corneille - ets - handsigneerd en gedateerd Corneille 2001- oplage 75/90 kopen? Bied vanaf 150! Corneille - ets - handsigneerd en gedateerd Corneille 2001- oplage 75/90 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Vespucciartshop

79 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille( NL 1922-2010)

Ets
handgesigneerd en gedateerd 'Corneille 2001' (rechts beneden) en genummerd '75/90' (links beneden)
Goede conditie
genaamd : Erotische dame naar vogel kijkend
Ets afmeting 21.5 x 15.5 cm ,dik papier afmeting 33.5 x 25 cm
Herkomst: Collectie Gert Jan Hemmink,Amstelveen

Dit item is verkocht voor 105,00
Starttijd:17-05-2018 om 13:25
Eindtijd:22-05-2018 om 21:25
Retti
23 mei / 10:34
€ 105