FA. (5)

Corneille - euvreboek 1948 / 1974 litho Rita e il gatto ( Rita en de kat)

Corneille - euvreboek 1948 / 1974 litho Rita e il gatto ( Rita en de kat) kopen? Bied vanaf 175!
Corneille - euvreboek 1948 / 1974 litho Rita e il gatto ( Rita en de kat) kopen? Bied vanaf 175!Corneille - euvreboek 1948 / 1974 litho Rita e il gatto ( Rita en de kat) kopen? Bied vanaf 175!Corneille - euvreboek 1948 / 1974 litho Rita e il gatto ( Rita en de kat) kopen? Bied vanaf 175!Corneille - euvreboek 1948 / 1974 litho Rita e il gatto ( Rita en de kat) kopen? Bied vanaf 175!Corneille - euvreboek 1948 / 1974 litho Rita e il gatto ( Rita en de kat) kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  iledere
FA. (14)

457 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Corneille (1922-2010)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1977
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen32.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille euvreboek 1948 / 1974 litho Rita e il gatto ( Rita en de kat)
formaat 32.5 X 21 cm.
oplage 40 / 100

Het euvreboek  en litho is in goede conditie.

Sluit over 2d 3u 33m 01s
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland
Starttijd:21-06-2022 om 13:35
Eindtijd:01-07-2022 om 19:20