Corneille - "Femme au chat bleu" - Ingelijst

Corneille - "Femme au chat bleu" - Ingelijst kopen? Bied vanaf 465!
Corneille - "Femme au chat bleu" - Ingelijst kopen? Bied vanaf 465!Corneille - "Femme au chat bleu" - Ingelijst kopen? Bied vanaf 465!Corneille - "Femme au chat bleu" - Ingelijst kopen? Bied vanaf 465!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
Lijst104 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Corneille met de titel: 'Femme au chat bleu' uit 1998. Het werk is linksonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Titel: Femme au chat bleu
Jaar: 1998
Techniek: Litho
Oplage: 17/150
Gesigneerd: Linksonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 75 x 56 cm
Afmeting lijst (HxB): 104 x 84 cm
Conditie werk: Zeer goed
Conditie lijst: Zo goed als nieuw
Referentie: ZK3001321

Sluit over 6d 6u 54m 19s
Openingsbod€ 465
ObjectlocatieHamont Achel,  België
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:06-02-2023 om 10:55
Eindtijd:12-02-2023 om 20:29