FA. (4)

Corneille - Femme et chat, mooi gelijst!

Corneille - Femme et chat, mooi gelijst! kopen? Bied vanaf 325!
Corneille - Femme et chat, mooi gelijst! kopen? Bied vanaf 325!Corneille - Femme et chat, mooi gelijst! kopen? Bied vanaf 325!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

556 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 51 cm (h x b)
Lijst57 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho in zwart-wit
Prachtig gelijst in zilverkleurige lijst en passepartout
Handgesigneerd en genummerd (141/200)
Prijs is inclusief 21% BTW

Corneille (1922-2010)

Alle items van deze kunstenaar(134)
FA. (22)

556 verkochte items
73 cm
57 cm
51 cm
33 cm
Sluit over 2d 16u 12m 57s
Openingsbod€ 325
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:18-06-2022 om 09:55
Eindtijd:28-06-2022 om 21:15