Corneille - Fotogravure (Piezo grafiek) 2002

Corneille - Fotogravure (Piezo grafiek) 2002 kopen? Bied vanaf 25!

Fotografie

Verkoopprijs: € 25,00

Corneille - Fotogravure (Piezo grafiek) 2002 kopen? Bied vanaf 25!Corneille - Fotogravure (Piezo grafiek) 2002 kopen? Bied vanaf 25!Corneille - Fotogravure (Piezo grafiek) 2002 kopen? Bied vanaf 25!Corneille - Fotogravure (Piezo grafiek) 2002 kopen? Bied vanaf 25!Corneille - Fotogravure (Piezo grafiek) 2002 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  collectioneur
FA. (6)

Lid sinds 2019
126 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Corneille (1922-2010)
TypeFotografie
Jaartal2002
TechniekPortfolio
StijlKlassiek
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage69
Foto door Corneille gemaakt.
Afdrukken op 310 grams hahnemuller papier.
Studio Koster.
Jaartal 2002.
Signatuur in relief druk.
Afmetingen gehele blad 25 x 30 cm.

Zeer redelijke staat.

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:24-11-2019 om 18:20
Eindtijd:07-12-2019 om 20:45

Biedingen (1):

Kaatje1971
7 dec. / 20:36
€ 25