Corneille - gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 1 / 200

Corneille - gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 1 / 200 kopen? Bied vanaf 265!
Corneille - gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 1 / 200 kopen? Bied vanaf 265!Corneille - gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 1 / 200 kopen? Bied vanaf 265!Corneille - gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 1 / 200 kopen? Bied vanaf 265!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

LA FLEUR ROUGE  -  COLLECTORSITEM   nummer  1 / 200mooie en kleurrijke  zeefdruk waar overal een plaatsje voor te vinden is  -  lage nummer !
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sint-niklaas, België
Binnen België € 7,50
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 46,80