Corneille - Gesigneerde litho Tribute to Garcia Lorca "Y Corazon caliente nada mas"

Corneille - Gesigneerde litho Tribute to Garcia Lorca "Y Corazon caliente nada mas" kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Gesigneerde litho Tribute to Garcia Lorca "Y Corazon caliente nada mas" kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Gesigneerde litho Tribute to Garcia Lorca "Y Corazon caliente nada mas" kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Gesigneerde litho Tribute to Garcia Lorca "Y Corazon caliente nada mas" kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Gesigneerde litho Tribute to Garcia Lorca "Y Corazon caliente nada mas" kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Gesigneerde litho Tribute to Garcia Lorca "Y Corazon caliente nada mas" kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Gesigneerde litho Tribute to Garcia Lorca "Y Corazon caliente nada mas" kopen? Bied vanaf 250!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1933
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen68 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit jaar vieren we de 100ste verjaardag van de schilder!
Een Corneille-retrospectieve tot 15 januari in het Cobra Museum in Amstelveen en een nieuwe Cobra- en Corneille-verzamelpostzegel in 2023 bij Bpost.

Originele litho van de schilder Guillaume Corneille (1922-2010), geboren in Luik uit Nederlandse ouders, stichtend lid van de Cobra-beweging.
Litho gesigneerd in inkt door de kunstenaar
Genummerd E/A - 2001
Afmetingen : 68 x 49 cm

Geïdentificeerd als een belangrijke figuur in de heropleving van de abstractie in Noord-Europa, richtte Corneille zich vanaf 1967 geleidelijk op een rijke en kleurrijke Nieuwe Figuratie die aansloot bij de smaak voor Pop Art in de jaren 1960 en 1970, en stelde hij tentoon naast Andy Warhol, Arman, César, enz.

Zeer goede staat - Veilige levering met UPS

Starttijd:20-01-2023 om 14:23
Eindtijd:26-01-2023 om 19:13
Openingsbod € 250
ObjectlocatieBrussels,  België