CORNEILLE Groot Litho ,,STROPDAS,, Handgesigneerd uit 1996 - Verkocht

CORNEILLE   Groot Litho   ,,STROPDAS,,  Handgesigneerd uit 1996 kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

CORNEILLE   Groot Litho   ,,STROPDAS,,  Handgesigneerd uit 1996 kopen? Bied vanaf 125!CORNEILLE   Groot Litho   ,,STROPDAS,,  Handgesigneerd uit 1996 kopen? Bied vanaf 125!CORNEILLE   Groot Litho   ,,STROPDAS,,  Handgesigneerd uit 1996 kopen? Bied vanaf 125!CORNEILLE   Groot Litho   ,,STROPDAS,,  Handgesigneerd uit 1996 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig Kleurenlitho van Corneille uit 1996

Afmeting blad  76x42 cm  in perfecte staat(nooit ingelijst geweest)

Handgesigneerd en Genummerd 50/100

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:15-11-2016 om 08:17
Eindtijd:21-11-2016 om 16:17
ptphendriks
18 nov. / 18:03
€ 125