Corneille - Guillaume Corneille (1922 - 2010)

Corneille - Guillaume Corneille (1922 - 2010) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Guillaume Corneille (1922 - 2010) kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Guillaume Corneille (1922 - 2010) kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Guillaume Corneille (1922 - 2010) kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Guillaume Corneille (1922 - 2010) kopen? Bied vanaf 250!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/200
Fraai werk (CoBrA) van Guillaume Corneille (1922 - 2010) met een oplage van 6/200.
Werk in perfecte staat, formaat: 43 x 33 cm
Meer info per mail.
Verzending naar buitenland op aanvraag

Starttijd:02-08-2022 om 11:07
Eindtijd:11-08-2022 om 21:41
Openingsbod € 250
ObjectlocatieLot, België