Corneille - Hacourt (1945)

Corneille - Hacourt (1945) kopen? Bied vanaf 750!
Corneille - Hacourt (1945) kopen? Bied vanaf 750!Corneille - Hacourt (1945) kopen? Bied vanaf 750!Corneille - Hacourt (1945) kopen? Bied vanaf 750!Corneille - Hacourt (1945) kopen? Bied vanaf 750!Corneille - Hacourt (1945) kopen? Bied vanaf 750!Corneille - Hacourt (1945) kopen? Bied vanaf 750!Corneille - Hacourt (1945) kopen? Bied vanaf 750!Corneille - Hacourt (1945) kopen? Bied vanaf 750!Corneille - Hacourt (1945) kopen? Bied vanaf 750!Corneille - Hacourt (1945) kopen? Bied vanaf 750!Corneille - Hacourt (1945) kopen? Bied vanaf 750!
  • Corneille (1922-2010)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1945
IngelijstIngelijst
Afmetingen29.5 cm x 23 cm (h x b)
Lijst45 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Direct na de oorlog ging Corneille samen met zijn vriend Karel Appel die hij had leren kennen aan de rijksacademie in Amsterdam terug naar zijn geboorte streek Luik waar hij verschillende plekken uit zijn jeugd bezoekt. Hiervan maakt Corneille dan verschillende “stadsgezichten en landschappen” tekeningen waaronder dit werk.

Techniek: aquarel en krijt op papier

Het werk is rechts onder gesigneerd met toevoeging jaartal. Signatuur iets vervaagd (zie foto’s).

Het is mogelijk om het werk vooraf te bezichtigen en te beoordelen @dabra_art.

ConditieRedelijk

Het papier heeft kreukels en vouwen (zie foto’s) wat past bij het 77(!) jaar oude werk.

Lijst voorzien van van museumglas.

Starttijd:24-01-2023 om 19:18
Eindtijd:29-01-2023 om 21:04
Openingsbod € 750
ObjectlocatieZoetermeer ,  Nederland