Corneille, hand gesigneerde etsen, 2 voor 1 x 300,00

Corneille, hand gesigneerde etsen, 2 voor 1 x 300,00 kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 300,00

Corneille, hand gesigneerde etsen, 2 voor 1 x 300,00 kopen? Bied vanaf 300!Corneille, hand gesigneerde etsen, 2 voor 1 x 300,00 kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

2 voor de prijs van 300,00 exclusief lijsten. Wilt u ze toch ingelijst kopen:

In prachtige lijst ingelijst, De   etsen zijn conserverend ingelijst waardoor de kwaliteit van het werk van top kwaliteit blijft.  nu in 1 koop: 550,00. Afmetingen: 102 x 81 cm.en 89 x 72 cm .

Uitsluitend bieden als 1 koop

Heb er zelf 1700,00 voor betaald. Helaas moet ik ze weg doen vanwege grote financiele problemen. Minder kan ik er echt niet voor vragen.

Dit item is verkocht voor 300,00

Starttijd:18-11-2014 om 08:14
Eindtijd:25-11-2014 om 08:19

Biedingen (1):

mj
25 nov. / 08:14
€ 300