Corneille - 'Herbre', mooi gelijst

Corneille - 'Herbre', mooi gelijst kopen? Bied vanaf 425!
Corneille - 'Herbre', mooi gelijst kopen? Bied vanaf 425!Corneille - 'Herbre', mooi gelijst kopen? Bied vanaf 425!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

567 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
Lijst88 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie litho van Corneille, 'Herbre'
Deze wordt zelden aangeboden
Kleinere oplage: 44/125
Mooie, strakke aluminium lijst met passepartout
Gezien de grootte en kwetsbaarheid wordt werk bezorgd tegen € 35,- (muv de eilanden ) en naar België via koerier
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Starttijd:20-12-2021 om 10:47
Eindtijd:28-12-2021 om 22:42
Openingsbod€ 425
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen per koerier