Corneille - Huisdieren. Zeldzame litho proefdruk 1998.

Corneille - Huisdieren. Zeldzame litho proefdruk 1998. kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Huisdieren. Zeldzame litho proefdruk 1998. kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Huisdieren. Zeldzame litho proefdruk 1998. kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Huisdieren. Zeldzame litho proefdruk 1998. kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Huisdieren. Zeldzame litho proefdruk 1998. kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Huisdieren. Zeldzame litho proefdruk 1998. kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Huisdieren. Zeldzame litho proefdruk 1998. kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Huisdieren. Zeldzame litho proefdruk 1998. kopen? Bied vanaf 250!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 42 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige litho, 42 x 49 cm, zeldzaam, van de schilder Cobra.
Zeer goede staat met een vouw in de rechter benedenhoek.

Verzonden door UPS
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 15,50
Naar Duitsland € 15,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 50,00