Corneille - Image de New York - Verkocht

Corneille - Image de New York kopen? Bied vanaf 105!

Verkoopprijs: € 105,00

Corneille - Image de New York kopen? Bied vanaf 105!Corneille - Image de New York kopen? Bied vanaf 105!Corneille - Image de New York kopen? Bied vanaf 105!

Geplaatst door  Maras
FA. (10)

Lid sinds 2017
98 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille

Prattige  litho  uit 1958

Afmeting  50 x 40 cm

Gesigneerd  rechts onder  en gedateerd 58

Ingelijst onder zuurvrij passepartout

Dit item is verkocht voor 105,00
Starttijd:31-12-2018 om 11:56
Eindtijd:01-01-2018 om 20:21