Corneille - ingelijste litho: Les Tigres amoureux 2 - 1987

Corneille - ingelijste litho: Les Tigres amoureux 2 - 1987 kopen? Bied vanaf 199!

Verkoopprijs: € 199,00

Corneille - ingelijste litho: Les Tigres amoureux 2 - 1987 kopen? Bied vanaf 199!Corneille - ingelijste litho: Les Tigres amoureux 2 - 1987 kopen? Bied vanaf 199!Corneille - ingelijste litho: Les Tigres amoureux 2 - 1987 kopen? Bied vanaf 199!Corneille - ingelijste litho: Les Tigres amoureux 2 - 1987 kopen? Bied vanaf 199!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (215)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste litho van Corneille. Titel: Les Tigres amoureux 2. Jaar: 1987. Afmetingen incl. lijst: h54 x b62,5 cm,. Afmetingen voorstelling: h28 x b38,5 cm. Nummer: E.A. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd.

Conditie: in goede staat.

ZZCOB

Dit item is verkocht voor 199,00

Starttijd:04-05-2017 om 22:54
Eindtijd:15-05-2017 om 20:54

Biedingen (1):

StijnWol
15 mei / 18:55
€ 199