Corneille - ingelijste litho: Les Tigres amoureux 3 - 1987 - Verkocht

Corneille - ingelijste litho: Les Tigres amoureux 3 - 1987 kopen? Bied vanaf 199!

Verkoopprijs: € 199,00

Corneille - ingelijste litho: Les Tigres amoureux 3 - 1987 kopen? Bied vanaf 199!Corneille - ingelijste litho: Les Tigres amoureux 3 - 1987 kopen? Bied vanaf 199!Corneille - ingelijste litho: Les Tigres amoureux 3 - 1987 kopen? Bied vanaf 199!Corneille - ingelijste litho: Les Tigres amoureux 3 - 1987 kopen? Bied vanaf 199!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (317)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste litho van Corneille. Titel: Les Tigres amoureux 3. Jaar: 1987. Afmetingen incl. lijst: h54 x b62,5 cm,. Afmetingen voorstelling: h28 x b38,5 cm. Nummer: E.A. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd.

Conditie: in goede staat.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.

Dit item is verkocht voor 199,00
Starttijd:26-08-2017 om 12:46
Eindtijd:03-09-2017 om 20:46
artlady
03 sep. / 20:24
€ 199