Corneille - ingelijste litho: zonder titel - 1963 (oplage 40 stuks)

Corneille - ingelijste litho: zonder titel - 1963 (oplage 40 stuks) kopen? Bied vanaf 499!
Corneille - ingelijste litho: zonder titel - 1963 (oplage 40 stuks) kopen? Bied vanaf 499!Corneille - ingelijste litho: zonder titel - 1963 (oplage 40 stuks) kopen? Bied vanaf 499!Corneille - ingelijste litho: zonder titel - 1963 (oplage 40 stuks) kopen? Bied vanaf 499!Corneille - ingelijste litho: zonder titel - 1963 (oplage 40 stuks) kopen? Bied vanaf 499!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1963
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 25.5 cm (h x b)
Lijst68 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A.
Prachtige litho van Corneille uit 1963. Het werk is ingelijst. Afmetingen voorstelling: H27,5 x b 21,5 cm. Nummer: E.A. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar.
De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid,, van Kiewit Kunst, wordt meegeleverd.

Literatuur: Corneille, het complete grafische werk, blz 137, nummer:141.

Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met een koerier.

Starttijd:21-01-2023 om 17:28
Eindtijd:29-01-2023 om 20:07
Openingsbod € 499
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier