Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1977 (prachtige lijst!)

Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1977 (prachtige lijst!) kopen? Bied vanaf 399!
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1977 (prachtige lijst!) kopen? Bied vanaf 399!Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1977 (prachtige lijst!) kopen? Bied vanaf 399!Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1977 (prachtige lijst!) kopen? Bied vanaf 399!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
IngelijstIngelijst
Afmetingen64.5 cm x 49.5 cm (h x b)
Lijst94.5 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Corneille

Techniek: Zeefdruk

Jaar: 1977

Nummer: 89/125

Afmetingen: H94.5 x b79.5cm (voorstelling: H64.5 x b49.5cm)

Gesigneerd:  met de hand, midden bovenaan

In zeer goede staat

Starttijd:19-09-2022 om 22:59
Eindtijd:25-09-2022 om 19:31
Openingsbod € 399
Objectlocatie's-Gravenzande, Nederland
VerzendingAlleen per koerier