Corneille - ingelijste zeefdruk: Le voyage - 1995

Corneille - ingelijste zeefdruk: Le voyage - 1995  kopen? Bied vanaf 110!

Verkoopprijs: € 110,00

Andere items

Corneille - ingelijste zeefdruk: Le voyage - 1995  kopen? Bied vanaf 110!Corneille - ingelijste zeefdruk: Le voyage - 1995  kopen? Bied vanaf 110!Corneille - ingelijste zeefdruk: Le voyage - 1995  kopen? Bied vanaf 110!Corneille - ingelijste zeefdruk: Le voyage - 1995  kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (185)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste zeefdruk van Corneille uit 1995. Titel: Le Voyage. Nummer: 44/1000. Afmetingen incl. lijst: H35 x b42 cm. Afmetingen voorstelling: H23,5 x b33,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.

Conditie: in goede staat.

ZZCOB

Dit item is verkocht voor 110,00

Starttijd:16-05-2017 om 09:18
Eindtijd:21-05-2017 om 21:18

Biedingen (1):

endyk177
20 mei / 15:11
€ 110