Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Litho |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 40 exemplaren |
Fraai gedrukte litho in nieuwstaat van Corneille. Uit een oplage van 40 stuks. Het betreft hier de gesigneerde editie waar ook een poster van gedrukt is op offset papier. Dit is litho op zwaar papier, genummerd en gesigneerd.
De litho kan worden beoordeeld en/of opgehaald in onze schatkamer van de hedendaagse kunst Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 26-2-2024 om 13:31 |
Eindtijd | 11-3-2024 om 21:45 |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |