Corneille - kass/meridan

Corneille - kass/meridan kopen? Bied vanaf 245!
Corneille - kass/meridan kopen? Bied vanaf 245!Corneille - kass/meridan kopen? Bied vanaf 245!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40 exemplaren

Fraai gedrukte litho in nieuwstaat van Corneille. Uit een oplage van 40 stuks. Het betreft hier de gesigneerde editie waar ook een poster van gedrukt is op offset papier. Dit is litho op zwaar papier, genummerd en gesigneerd.

De litho kan worden beoordeeld en/of opgehaald in onze schatkamer van de hedendaagse kunst Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Starttijd:29-11-2022 om 15:35
Eindtijd:12-12-2022 om 20:48
Openingsbod € 245
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa