Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Affiches |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 76 x 50 cm (h x b) |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | SNEEK, Nederland |
Starttijd | 9-2-2023 om 7:58 |
Eindtijd | 18-2-2023 om 21:58 |