Corneille - Kleurenlitho Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998 - Verkocht

Corneille - Kleurenlitho Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 55!
Affiches

Corneille - Kleurenlitho Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 55!Corneille - Kleurenlitho Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 55!Corneille - Kleurenlitho Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 55!
  • Corneille (1922-2010)
TypeAffiches
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
Fraaie kleurenlitho van Corneille uit 1998.

Afmeting blad 76 x 50 cm in nieuwstaat.
Het werk is in de druk gesigneerd.
Corneille heeft deze Affiche ontworpen voor zijn tentoonstelling bij KASS-MERIDIAN in Chicago in 1998.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

ObjectlocatieSNEEK,  Nederland
Starttijd9-2-2023 om 7:58
Eindtijd18-2-2023 om 21:58
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken