Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 - Verkocht

Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 50!
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 50!Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 50!Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 50!
  • Corneille (1922-2010)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Prachtig kleurenlitho op licht gesatineerd papier van Corneille uit 1998.

Afmeting blad 76x50 cm in nieuwstaat.
Het werk is niet gesigneerd.
Oplage 200 ex niet genummerd
Mooie kleurenlitho van Corneille uit het jaar 1998. Titel: Image du Paradis .
De dikke letters onder het werk, Kass / Meridian uit Chicago,is de galerie waar Corneille in 1998 een expositie had.
Gedachtengang was: koopt u een litho, dan krijgt u een ongesigneerd exemplaar op licht gesatineerd papier. Storen de teksten op deze litho u, dan u kunt u deze onder het passe-partout laten zetten. Al met al best een mooie litho met een verhaal

Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-08-2022 om 08:47
Eindtijd:16-09-2022 om 19:09
345joke
16 sep. / 19:07
€ 50