Corneille - Kleurenlitho: L'allongée - 1976

Corneille - Kleurenlitho: L'allongée - 1976 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille - Kleurenlitho: L'allongée - 1976 kopen? Bied vanaf 299!Corneille - Kleurenlitho: L'allongée - 1976 kopen? Bied vanaf 299!Corneille - Kleurenlitho: L'allongée - 1976 kopen? Bied vanaf 299!Corneille - Kleurenlitho: L'allongée - 1976 kopen? Bied vanaf 299!Corneille - Kleurenlitho: L'allongée - 1976 kopen? Bied vanaf 299!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekLitho
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90/100
Kleuren litho van Corneille. Titel: L'allongée(langwerpig). Jaar: 1976. Oplage: 90/100. Afmetingen op karton: H76 x b57cm. Afmetingen voorstelling: H70 x b50cm. Het werk is links onderaan gesigneerd door de kunstenaar. Het werk zit op een zwart "passe-partout/ achtergrond " bevestigt en kan ook zo ingelijst worden. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Het werk kan ook worden verstuurd via Postnl.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 28,95
Naar Duitsland € 28,95
Europese Unie € 28,95
Wereldwijd € 65,00

Starttijd18-12-2023 om 14:22
Eindtijd1-1-2024 om 19:54
Openingsbod € 299
ObjectlocatieNaaldwijk,  Nederland