Corneille - Kleurenlitho SOUS LES PALMIERS Handgesign. uit 1981

Corneille - Kleurenlitho SOUS LES PALMIERS Handgesign. uit 1981 kopen? Bied vanaf 365!
Corneille - Kleurenlitho SOUS LES PALMIERS Handgesign. uit 1981 kopen? Bied vanaf 365!Corneille - Kleurenlitho SOUS LES PALMIERS Handgesign. uit 1981 kopen? Bied vanaf 365!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1981
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage AP genummerd
Corneille (Guillaume Cornelis van Beverloo)
Litho, jaar 1981, "sous les palmiers", nummer AP 12/25
Getekend, genummerd, gedateerd.
Perfecte staat, 64,5 x 50 cm, zonder marges.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00