Corneille - Kleurenlitho. Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998

Corneille - Kleurenlitho. Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 65!
Corneille - Kleurenlitho. Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 65!Corneille - Kleurenlitho. Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 65!Corneille - Kleurenlitho. Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 65!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Affiches
Jaartal 1998
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
Fraaie kleurenlitho van Corneille uit 1998.

Afmeting blad 76 x 50 cm in nieuwstaat.
Het werk is in de druk gesigneerd.
Corneille heeft deze Affiche ontworpen voor zijn tentoonstelling bij KASS-MERIDIAN in Chicago in 1998.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00