Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN handgesigneerd.

Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 225!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Fraaie kleurenzeefdruk van Corneille uit 2004.

Afmeting blad 60 x 42 cm in nieuwstaat.
Handgesigneerd en genummerd oplage 200ex.
Wordt geleverd met echtheidscertificaat.
het nummer kan afwijken van de foto.
Dit item valt onder de margeregeling

Sluit over 8d 19u 57m 36s
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:24-09-2022 om 08:36
Eindtijd:04-10-2022 om 22:06