Afmeting werk 15 x 21 cm in nieuwstaat.
De Kleurenlitho is in de druk gesigneerd.
Merk / Ontwerper:
Corneille
CORNEILLE geboren in Luik als Guillaume Cornelis Beverloo in 1922. Hij volgde cursussen aan de Amsterdamse Academie maar was vooral autodidact. Hij was één van de oprichters van de COBRA-beweging en was een zeer productieve kunstenaar en heeft een enorme hoeveelheid schilderijen, beelden en grafiek gemaakt. Aanvankelijk sterk onder invloed van Picasso, maar later met de voor Corneille zeer bekende stijlkenmerken van de COBRA. Corneille heeft abstract gewerkt, maar vanaf de 60-er jaren werkte hij figuratief met de bekende vrouwen, bloemen en vogels als onderwerp. Hij overleed in 2010.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sneek, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25
Extra
Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico