Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN Handgesigneerd

Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 200
Fraaie Kleurenzeefdruk van Corneille.

Afmeting blad 60 x 42 cm in nieuwstaat.
Handgesigneerd en genummerd oplage 200 ex.
Wordt geleverd met echtheidscertificaat.
het nummer kan afwijken van de foto.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00