Corneille - Kleurets L' oiseau des iles

Corneille - Kleurets L' oiseau des iles kopen? Bied vanaf 375!
Corneille - Kleurets L' oiseau des iles kopen? Bied vanaf 375!Corneille - Kleurets L' oiseau des iles kopen? Bied vanaf 375!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekEts
StijlRomantisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagep.a.
Corneille kleurets uit 1991, niet ingelijst.
beeldfomaat 45 X 59.5cm.
bladformaat 56.5 X 70 cm.

De ets is in goede conditie

Starttijd:04-06-2022 om 10:53
Eindtijd:16-08-2022 om 14:40
Openingsbod € 375
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland