Corneille - La chanson du mal-aimé

Corneille - La chanson du mal-aimé kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  iledere
FA. (14)

457 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1989
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Titel van de litho
La chanson du mal-aimé

De litho is in goede conditie

Sluit over 2d 5u 12m 28s
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
Starttijd:21-06-2022 om 13:46
Eindtijd:01-07-2022 om 19:27