Corneille - La Femme au Chat II en is gesigneerd rechts boven

Corneille - La Femme au Chat II en is gesigneerd rechts boven kopen? Bied vanaf 250!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekLitho
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 65 cm (h x b)
Lijst74 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage52/99
De litho is in goede staat

De litho is in goede staat

Starttijd:04-07-2022 om 13:31
Eindtijd:09-07-2022 om 20:50
Openingsbod € 250
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie