Corneille: la marguerite - Verkocht

Corneille: la marguerite kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Corneille: la marguerite kopen? Bied vanaf 75!Corneille: la marguerite kopen? Bied vanaf 75!Corneille: la marguerite kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KVDC
FA. (8)

494 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:    Corneille

Titel: la marguerite

Techniek:  litho

Jaar:  1988

Gesigneerd: met de hand gesigneerd en betiteld

Niet genummerd, exemplaar van de kunstenaar

Afmetingen blad: 28,50 cm x 24,50 cm

Afmetingen afbeelding: 28,50 cm x 24,50 cm

Conditie: zeer goed

Levering in een Kiala punt naar uw keuze

Nederland: 7,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.nl )

België en Luxemburg:4,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.be )

Verzending aangetekend met track en trace

Nederland, Frankrijk, Luxemburg en Duitsland: 16,40 euro

België: 8 euro

Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:17-02-2016 om 18:56
Eindtijd:24-02-2016 om 19:56
john78
24 feb. / 19:09
€ 75