Corneille - Le Désert fleuri 1963

Corneille - Le Désert fleuri 1963 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille - Le Désert fleuri 1963 kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Le Désert fleuri 1963 kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Le Désert fleuri 1963 kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Le Désert fleuri 1963 kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Le Désert fleuri 1963 kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Le Désert fleuri 1963 kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Le Désert fleuri 1963 kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Le Désert fleuri 1963 kopen? Bied vanaf 395!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1963
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen73 cm x 52 cm (h x b)
Incl. lijst105 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75
Prachtig ingelijste oude zeefdruk van Corneille. Met verhoogde passe-partout
Titel: Le Désert fleuri
Beperkte oplage. Nr 52/75
1963

Lijst vertoont lichte gebruikerssporen. Zeefdruk is in prima staat. Altijd ingelijst geweest.

Sluit binnenkort 10u 18m 43s
Openingsbod€ 395
Veilingkosten : 15%
ObjectlocatieDe Wilgen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd14-3-2023 om 21:48
Eindtijd23-3-2023 om 22:59