FA. (6)

Corneille - Leda en de Zwaan (wordt zelden aangeboden)

Corneille - Leda en de Zwaan (wordt zelden aangeboden) kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

548 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1976
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige, kleurrijke litho op handgeschept papier van Corneille 'Leda en de Zwaan', wordt zelden aangeboden.In potlood genummerd en gesigneerd 57/200, Corneille '76
Formaat blad: 51 x 65 cm

Is altijd donker bewaard gebleven in map.

Prijs is inclusief 21% BTW

Sluit over 8d 12u 16m 22s
Openingsbod€ 275
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België
Starttijd:23-05-2022 om 08:23
Eindtijd:01-06-2022 om 21:20