FA. (2)

Corneille - Les Oiseaux blues et fleure jaune

Corneille - Les Oiseaux blues et fleure jaune kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  PCLR

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1999
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage28 van 30
mooie kleine zeefdruk van Corneille, kleine oplage

Sluit over 4d 13u 28m 27s
Openingsbod€ 300
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHillegom, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland
Starttijd:19-05-2022 om 23:40
Eindtijd:28-05-2022 om 22:05