Corneille - Lil 09 Festen

Corneille - Lil 09 Festen kopen? Bied vanaf 250!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekLitho
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Titel Lil 09 Festen litho uit 1954

De litho is in goede conditie

Starttijd:22-05-2022 om 18:04
Eindtijd:28-05-2022 om 19:44
Openingsbod € 250
ObjectlocatieUtrecht, Nederland