Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst

Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 320!
Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 320!Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 320!Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 320!Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 320!Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 320!Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 320!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 cm x 30 cm (h x b)
Lijst73 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk  van Corneille uit 1974. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.  Het werk  is  professioneel zwevend ingelijst in een nieuwe zilverkleurige lijst  en is voorzien van. Het geheel is in zeer goede staat.

Kunstenaar: Corneille
Titel: Sans titre
Jaar: 1974
Techniek: Litho
Oplage: 75/10
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 41 x 30 cm
Afmeting lijst (HxB): 73 x 56 cm
Conditie werk: Goed
Conditie lijst: Nieuw
Referentie: ZK300831
Verdere info: Afgebeeld in Corneille - Het complete grafische werk op blz 267

Sluit over 6d 5u 31m 06s
Openingsbod€ 320
ObjectlocatieHamont - Achel,  België
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:06-02-2023 om 11:05
Eindtijd:12-02-2023 om 19:42