Corneille - Litho E/A, gesigneerd en gedateerd '96, mooi ingelijst - Verkocht

Corneille - Litho E/A, gesigneerd en gedateerd '96, mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Corneille - Litho E/A, gesigneerd en gedateerd '96, mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Corneille - Litho E/A, gesigneerd en gedateerd '96, mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Corneille - Litho E/A, gesigneerd en gedateerd '96, mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Corneille - Litho E/A, gesigneerd en gedateerd '96, mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 175!Corneille - Litho E/A, gesigneerd en gedateerd '96, mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  JBK
FA. (21)

404 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille (1922-2010)

Petite femme

Litho E/A, gesigneerd en gedateerd '96

Afmetingen litho : 20cm x 29.5cm

Afmetingen Lijst : 38.5cm x 47.5cm

status : Goed. Is mooi ingelijst. Kan zo aan de muur.

Verzenden mogelijk.

Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:31-08-2015 om 20:20
Eindtijd:13-09-2015 om 20:25
crazy5
13 sep. / 20:18
€ 175