Corneille litho: Journee de plui - een regenachtige dag

Corneille litho: Journee de plui - een regenachtige dag kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 270,00

Corneille litho: Journee de plui - een regenachtige dag kopen? Bied vanaf 250!Corneille litho: Journee de plui - een regenachtige dag kopen? Bied vanaf 250!Corneille litho: Journee de plui - een regenachtige dag kopen? Bied vanaf 250!Corneille litho: Journee de plui - een regenachtige dag kopen? Bied vanaf 250!Corneille litho: Journee de plui - een regenachtige dag kopen? Bied vanaf 250!Corneille litho: Journee de plui - een regenachtige dag kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Goedgevonden
FA. (1)

83 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Naam: Journee de pluie- regenachtige dag
Kunstenaar: Corneille 1922-2010
Jaar: 1987
Gesigneerd: ja, met potlood.
Techniek: kleuren litho op geschept papier
Oplage: 93/125
Afmeting: 47,5 cm x 35,5 cm (afmetingen lijst: 66 cm x 51 cm)
Conditie: goede staat, zowel Litho als lijst

Dit item is verkocht voor 270,00

Starttijd:08-11-2016 om 20:45
Eindtijd:22-11-2016 om 20:45

Biedingen (2):

leidsche87rijn
22 nov. / 20:35
€ 270
kunst2016
22 nov. / 17:11
€ 250