Corneille - Litho: 'La femme aux gants verts' - nieuw ingelijst!

Corneille - Litho: 'La femme aux gants verts' - nieuw ingelijst! kopen? Bied vanaf 380!
Corneille - Litho: 'La femme aux gants verts' - nieuw ingelijst! kopen? Bied vanaf 380!Corneille - Litho: 'La femme aux gants verts' - nieuw ingelijst! kopen? Bied vanaf 380!Corneille - Litho: 'La femme aux gants verts' - nieuw ingelijst! kopen? Bied vanaf 380!Corneille - Litho: 'La femme aux gants verts' - nieuw ingelijst! kopen? Bied vanaf 380!Corneille - Litho: 'La femme aux gants verts' - nieuw ingelijst! kopen? Bied vanaf 380!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 39 cm (h x b)
Lijst90 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie litho uit 1978 van Corneille Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Het werk is professioneel ingelijst in een nieuwe zilverkleurige lijst en bijpassend passe partout.

Kunstenaar: Corneille
Techniek:  Litho
Oplage: 86/100
Gesigneerd: Rechtsonder
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 55 x 39 cm
Afmeting blad (HxB): 90 x 73 cm
Conditie Werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Nieuw

Referentie: 000710

Het werk is in zeer goede staat en is voorzien van een nieuwe inlijsting.

Sluit over 6d 6u 37m 17s
Openingsbod€ 380
ObjectlocatieHamont-Achel,  België
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:06-02-2023 om 11:02
Eindtijd:12-02-2023 om 20:04